کاشان، خیابان امیرکبیر، کوچه شهید ظهیری (مخمل دهم)

شماره تلفن :۵۵۱۵۴۰۰۰ (۰۳۱) ۹۸+ | info@drkheirkhahhospital.ir

previous arrow
next arrow
Slider

کلینیک تغذیه

متخصص تغذیه شخصی است که در زمینه مواد غذایی و تغذیه دانش و تخصص دارد. متخصصین تغذیه در انتخاب غذای مناسب، تدوین برنامه غذایی به بیماران کمک می کنند و برای مصرف غذاهایی که برای سلامت هر بیمار لازم است توصیه های لازم را می دهند. متخصصین تغذیه رژیم و عادات غذایی فعلی شخص را بررسی می کنند ، به بیمار در مورد عادات صحیح تغذیه ای آموزش می دهند ، تاثیر برنامه غذایی بیمار را پیگیری میکنند تا مطمئن شوند که برنامه غذایی تجویز شده موثر بوده است و گزارشی از نتایج درمان تهیه می کند تا بتواند روند درمان را ثبت کند.

متخصصین تغذیه معمولا تغذیه افرادی که بیماری ها یا شرایط خاص دارند را تحت نظر می گیرند تا به آن ها در انتخاب برنامه غذایی مناسب برای شرایط ویژه ای که دارند کمک کنند و روند درمان را تسریع بخشند، بیماران دیابتی و بیمارانی که تحت معالجه شیمی درمانی قرار دارند مثال هایی از این موارد هستند. در صورتیکه بدنبال روش طبیعی برای چاق شدن صورت بدون اضافه شدن وزن هستید ، می توانید با متخصص تغذیه مشورت نمایید .

اگر خواهان اندامی سفت و خوش‌فرم هستید استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن می‌تواند برای شما مناسب باشد. این روش به چندین جلسه‌ی درمانی نیاز دارد که طی آن نواحی دارای چربی موضعی با امواج فراصوت با فرکانس پایین (که به دلیل کم بودن فرکانس هیچ عارضه‌ای ندارد) مورد هدف قرار می‌گیرند. لاغری با کویتیشن برخلاف روش‌های جراحی، نه درد دارد و نه جایی از بدن شما زخم می شود و عوارضی نیز برای آن گزارش نشده است. دستگاه کویتیشن که با نام‌های اولتراسوند کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می‌شود. یکی از جدیدترین روش‌های کانتورینگ بدن یا زیباسازی سایز بدن و لاغری موضعی است. دستگاه اولتراسونیک کویتیشن یک روش با تهاجم کم است؛ که از امواج اولتراسونیک یا به قول معروف امواج صوتی، برای تبدیل سلول‌های چربی به اسیدهای چرب که راحت‌تر از بدن دفع می‌شوند، استفاده می‌کند.

قسمت‌های مناسب بدن جهت لاغری با کویتیشن:
دستگاه کویتیشن مشابه لیپوساکشن از لحاظ مناطق بدن است که از آن می‌توان استفاده کرد. شایع‌ترین قسمت‌های بدن که در آن دستگاه لاغری کویتیشن مورداستفاده قرار می‌گیرد شامل شکم، صورت، غبغب، زیر گردن، پشت ها، گونه‌ها، ران‌ها، باسن، چانه، سینه‌ها است. همچنین برای کاهش بافت بیش از حد پستان در مردان که دارای اضافه وزن هستند استفاده شده است.


 • مزایای استفاده از کویتیشن:
  کاهش حجم بافت‌های چربی – کاهش سایز موضع مورد نظر – لاغری
  رفع چربی‌های موضعی و سلولیت
  کاهش چین و چروک
  فرم دهی و سفت شدن بدن
  بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی
  بهبود و رفع افتادگی پوست بدن و صورت

اطلاعات پزشک

X