کاشان، خیابان امیرکبیر، کوچه شهید ظهیری (مخمل دهم)

شماره تلفن :۵۵۱۵۴۰۰۰ (۰۳۱) ۹۸+ | info@drkheirkhahhospital.ir

previous arrow
next arrow
Slider

درباره ما

مرکز جراحی دکتر خیرخواه به عنوان اولین مرکز جراحی نوین با سبک و نقشه و متریال آلمانی در کشور با 7 اتاق عمل که تمام دیوارهای اتاق عمل ها و ریکاوری از جنس استیل و کف پوش های ژئوفلور آلمان و سیستم تهویه هوای مرکزی مدرن به گونه ای که در مرکز اتاق عمل آلودگی صفر می باشد و سیستم های سرمایش و گرمایش و هواساز حرفه ای با تاسیسات کامل اکسیژن ساز و هوای فشرده و ساکشن مرکزی و طبقات جراحی چشم،گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی مجزا و جراحی عمومی و جراحی مجاری ادراری و سنگ شکن و جراحی ارتوپدی و جراحی زنان می باشد.

از خصوصیات ویژه این مرکز جدا بودن طبقات جراحی از یکدیگر و اختصاصی بودن اتاق عمل جراحی های چشم و …. که باعث کاهش عفونت بیمارستانی و اتاق عملی تا حد صفر گردیده است. تجهیزات اتاق عمل و مرکز جراحی بهترین تجهیزات روز دنیا و اکثرا از کشور آلمان می باشد و ماشین های بیهوشی مرکز ماشین های بیهوشی روز آلمان بوده که حتی خطاهای تاسیسات در اتصال گازهای متفاوت را به صفر می رساند.

این مرکز دارای 3 دستگاه لاپاراسکوپی جهت جراحی های داخلی می باشد که نیاز به جراحی های باز را در اعمال متفاوت از جمله جراحی عمومی و پلاستیک، جراحی زنان، جراحی مجاری ادراری، جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی ارتوپدی را کاهش می دهد.

تجهیزات جراحی چشم به روز ترین تجهیزات بوده و همچنین تجهیزات استریل کردن ست های جراحی مجهز و کامل شامل اتوکلاوهای بخار و پلاسما که در واقع متد استریلازیون روز دنیاست می باشد. تمام ست های جراحی پس از عمل از طریق آسانسور مخصوص به CSR جهت استریلازیون انتقال یافته و پس از آن مجددا با آسانسور مخصوص به اتاق عمل های مربوطه انتقال می یابد که این عوامل به کاهش عفونت جراحی کمک می کند.

ست های جراحی آلمانی بوده و تخت های اتاق عمل و چراغ های اتاق عمل نیز آلمانی می باشد.

بخش بستری بسیار زیبا و کاملا مجهز با تخت های تمام برقی ایده آل می باشد. این مجموعه دارای کلینیک های قلب و کلینیک جراحی و کلینیک بیهوشی و کلینیک پوست و مو و زیبایی می باشد و انواع اقدامات پیوند مو و ابرو و لیزر و پوست را با تجهیزات روز انجام می دهد.

همچنین این مجموعه دارای کلینیک تخصصی زخم می باشد و درمان انواع زخم های مزمن،پای دیابتی،عروقی، سوختگی های وسیع و زخم های عفونی پس از جراحی، زخم بستر و مراقبت از استومی توسط مدرس و کارشناس مجرب زخم انجام می شود و با داشتن نمایندگی های معتبر کلیه محصولات زخم و پانسمان نوین از برندهای روز دنیا، قسمت فروش و عرضه محصولات زخم راه اندازی گردید.

این مرکز مجهز به دستگاه اکومری می باشد که برای اولین بار در مرکز جراحی دکتر خیرخواه راه اندازی شده است .

جهت خدمات ایده آل به همشهریان عزیز این مجموعه دارای کادر مجرب جراحان، متخصصان بیهوشی، متخصصان قلب و پرسنل با تجربه می باشد که نتیجه آن خدمت رسانی ایده آل به مراجعه کنندگان خواهد بود. 

شایان ذکر است که مرکز جراحی دکتر خیرخواه با امکاناتی که ذکر شد در صورتحساب هتلینگ دریافت نمی کند که باعث تفاوت فاحش 2 الی 3 میلیون برای برای هر عمل جراحی نسبت به بیمارستان های خصوصی شهر می شود که از نظر اقتصادی برای بیمار و شرکت های بیمه گر مطلوب می باشد.

X